Web

INTERNETOVÉ STRÁNKYinternetove_stranky

Kdo dnes nemá web, jakoby nebyl. Kdo web má a není přitom vidět, jakoby web neměl.

Úspěšný web je jen takový, který dosáhne svého marketingového cíle a přitom zbytečně neplýtvá finančními zdroji. Můžete si vybrat z různého rozsahu služeb, od samostatného programování na základě dodaného grafického návrhu nebo programování včetně grafického návrhu.

Při tvorbě www stránek vymodelujeme řešení na míru Vašim potřebám a přáním. Soustřeďujeme se výlučně na prospěch klienta a funkčnost jeho prezentace.

E-SHOPYeshop

V současnosti využívá internet pro svůj nákup čím dál tím více uživatelů, kteří tak mohou nakupovat z pohodlí domova. Mají tak i více času na rozmyšlení, který produkt či službu zakoupit. Internetové obchody také nabízí širší informace, které v kamenných prodejnách mnohdy ani nenajdete. Proto dnes pozorujeme postupný přesun prodejů z klasických obchodů do internetových. Zaujměte své zákazníky e-shopem s originálním designem či funkcemi, aby využili právě Váš e-shop.

Máte-li zájem o vytvoření e-shopu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyslechneme Vaše požadavky, nabídneme vhodnou koncepci a s radostí Vám také zajistíme propagaci e-shopu, která je neméně důležitá.

Každá koruna vložená do kvalitního e-shopu se mnohonásobně vrátí.

WEB REDESIGNwebred2

Mají Vaše webové stránky již pár let za sebou a přáli byste si obnovit jejich vzhled?

Upravíme Vaše stránky do moderní podoby dle nejnovějších trendů, včetně možnosti jejich prohlížení na mobilních zařízeních a tabletech. Vaše stránky již nebudou mít problémy s novými prohlížeči a zařízeními – převedeme Vám je do moderní podoby s redakčním systémem WordPress 4.1+.

Výhodou je rychlost redesignu, který je podstatně rychlejší a úspornější než tvorba nových webových stránek.

SOCIÁLNÍ SÍTĚsocial-networking

Dnes už zřejmě není žádný uživatel internetu, který by nepostřehl rozmach sociálních sítí (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest a desítky dalších). Je tomu tak především díky Facebooku, který je pro marketingové účely nejvýznamnější sociální sítí. Facebook nabízí firmám rozsáhlé možnosti a hlavně nejširší a snadno dostupné publikum potenciálních zákazníků. Běžní uživatelé Facebooku ráno vstanou a návštěva Facebooku díky aplikaci v chytrém mobilním telefonu je jejich každodenní rutina.

Zajistíme Vám reklamní prostor, vytvoříme stránky či reklamu, získáme fanoušky, uspořádáme soutěže nebo vytvoříme zajímavý obsah.

Nebýt na Facebooku znamená téměř to samé, jako nebýt na internetu.

ONLINE MARKETINGonline-marketing

V dnešní době je existence na internetu velmi důležitá a nezbytná. Prostřednictvím online propagace, např. v podobě zajímavého videa, animace, fotografií 360°, bannerů, grafiky či jejich kombinací můžete u Vašich stávajících či potencionálních zákazníků vzbudit zájem nebo zvědavost a přivést je tak na své webové stránky.

Rádi Vám navrhneme vhodnou strategii, sestavíme plán reklamy a propagace, graficky zpracujeme videa, bannery, PR články, 3D modely a jiné. Následně celou mediální kampaň zanalyzujeme a vyhodnotíme z pohledu jejího ekonomického přínosu. O vše se za Vás postaráme. Pomáháme firmám vydělávat peníze a být vidět na internetu!

Zacílíme Vaši reklamu na konkrétní zákazníky podle zvolených kritérii.

Zlepšíme Vaši pozici ve vyhledávačích.

Ukážeme Vás na sociálních sítích.

Připravíme pro Vás PPC, bannerovou či reklamu na sociálních sítích.

PR články zlepší hodnocení firmy.

SEOSeoFal

Pomůžeme Vám s analýzou současného stavu webu. Najdeme jeho slabé i silné stránky, zanalyzujeme klíčová slova a navrhneme úpravy pro zvýšení vyhledatelnosti stránek ve vyhledávačích. Buďte vysoko nad konkurencí!

Zdrojový kód

  • Analýza zdrojového kódu www stránky
  • Odhalí většinu závažných chyb
  • Analýza Vám může pomoci výrazně zlepšit kvalitu webu
  • Kontroluje HTML kód, sémantiku a obsah

Klíčová slova

  • Analýza obsahu www stránky
  • Optimalizovanost“ daného slova
  • Návrhy na zlepšení
  • Četnost a hustota frází