Grafika

3D MODELOVÁNÍ

Hledáte originální možnost prezentace Vašeho produktu? Nebo potřebujete 3D model jako podklad k inovacím a vylepšování produktu? Díky prezentaci Vašich výrobků ve 3D ještě lépe vyjádříte a zdůrazníte jejich výhody, principy a přednosti. Nezanedbatelná je i skutečnost, že 3D model může odhalit nedostatky vyvíjeného produktu ještě ve fázi vývoje a ušetřit tím značný čas i finanční prostředky.

S 3D modely se setkáváte opravdu všude, nejen ve studiích, ale i v televizích, mobilních telefonech a na internetu. 3D modely jsou dnes efektní součástí našeho každodenního života. Pomocí PC monitoru, TV či projektoru je možné dosáhnout až fotorealistické úrovně zobrazení.

Obrovskou výhodou 3D modelů je možnost jejich uplatnění ve všech oborech – např. architektura, design, průmysl, služby aj. Vytvoříme pro Vás jakýkoli 3D model, včetně samostatných animací.

360° FOTOGRAFIE

Hledáte kreativní možnost prezentace Vašeho produktu? Ukažte svůj produkt více a lépe s 360° fotografií. Tento typ fotografií umožní Vašim zákazníkům kontakt s produktem stejně jako v kamenné prodejně. Mohou si jej prohlédnout ze všech stran a přibližovat na jakýkoliv detail, který je zaujme.

Proč mít 360° fotografie?

  • Zvýšíte pozornost zákazníků a tak si je udržíte déle na svých webových stránkách a zvýšíte návštěvnost webu
  •  Vylepšíte tím své SEO
  •  Budete lepší než vaše konkurence
  •  Zvýšíte své tržby
  •  Zmenšíte počet vrácených výrobků ve 14 denní zákonné lhůtě

ANIMACE

Animace rozpohybují Vaše produkty a ukážou Vašim zákazníkům, co běžné fotografie nedokážou. Můžete tak svým klientům ukázat, jak se Váš produkt složí a rozloží, nebo co, jak a kde zapojit. Našim cílem je vyrobit užitečnou animaci (videoprezentaci), která bude pracovat za Vás a bude tak prodávat Vaše produkty a služby.

Animace je velmi zábavnou a efektní součástí našeho každodenního života. Vytvoříme Vám 2D, 3D či animace z fotografií (stop motion), díky kterým bude Váš výrobek nepřehlednutelný.

VIDEAvideo2

idea jsou jednou z nejatraktivnějších forem propagace produktů a služeb. Při výrobě krátkých spotů lze využít hudebního doprovodu nebo vizuálních efektů, aby se umocnil výsledný dojem snímku. Kvalitně zpracovaným videem zaujmete na veletrzích, výstavách, ve webových prezentacích nebo jako součást DVD pro klienty.

Video je také velmi účinný prostředek, jak zapůsobit na řadu svých stávajících, ale i potenciálních klientů. Při jeho výrobě klademe největší důraz především na originalitu a kvalitní zpracování, ale nezapomínáme ani na emoce podpořené informacemi o vaší firmě, službách nebo produktech.

VIZUALIZACEviz2

Chcete se podívat do Vašeho nového domu nebo bytu ještě pred nastěhováním? Chcete vědět, jak budou vypadat Vaše nové prodejní prostory? Nyní můžete!

Fotorealistické vizualizace interiérů a exteriérů Vám umožní vidět domy, byty, kanceláře, prodejní prostory, komerční budouvy nebo developerské projekty ještě před výstavbou či rekonstrukcí.

Tato prezentace pomáhá jak při návrhu či doladění vzhledu interiéru či exteriéru, tak při prodeji nebo nákupu nemovitostí.

PROMO GRAFIKApromo2

Loga, obaly, propagační materiály, vizualizace výrobků…

Podstatou promo grafiky je přeměna pouhých představ a myšlenek ve výsledek, který jasně prezentuje Vaši značku nebo výrobek. Naším cílem je, aby byl s výsledkem spokojen nejen klient, ale aby naše práce oslovila cílovou skupinu.

Při naší práci se snažíme maximálně vyhovět Vašim představám a potřebám. Pokud však nemáte konktétní představu, nevadí! Navrhneme, poradíme a finálně ztvárníme přesně to, co potřebujete!

Uděláme maximum pro to, abychom zviditelnili identitu Vaší firmy a dodali exkluzivitu Vaším produktům.