Aplikace

SOFTWARE NA MÍRUsoft2

Zabýváme se nejenom vývojem a programováním vlastních programů a aplikací, které jsou univerzální pro různorodá odvětví.

Vytváříme také software pro jednotlivé zákazníky na míru. Pečlivě zanalyzujeme Vaše požadavky a připravíme Vám informační systém, který bude naplňovat Vaše očekávání a přinese požadovaný efekt.

DOCHÁZKA A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ

Nástroj pro projektové řízení, sledování docházky a času práce zaměstnanců nad jednotlivProject puzzle in blueými projekty.

Systém je snadno ovladatelným nástrojem pro řízení firmy, plánování a řízení projektů a úkolování v rámci běžné provozní agendy. Úkoly mohou být zaměstnancům přidělované v rámci projektu nebo mimo něj. Členové týmu mohou úkoly označit jako vyřešené a následně po splnění všech úkolů může být autorem nebo manažerem projekt dokončen.

Systém zároveň sleduje docházku zaměstnanců a čas strávený nad řešením jednotlivých projektů, s následnou možností vytváření statistik a exportu pravidelných reportů či podkladů pro výpočet mezd.

3D PLAYER3D2

Tato internetová aplikace – 3D přehrávač – umožňuje prezentaci produktů na internetových stránkách s možností jejich zobrazení ve formě klasické 2D fotografie, otáčecí 360° fotografie nebo jako 3D modelu.

Velkou výhodou této aplikace je jednoduchost jejího použití. 360° fotografie nebo 3D modely uživatel vloží na vlastní internetovou stránku ve dvou jednoduchých krocích: nahrání fotografie nebo modelu do systému a následné vložení na vlastní internetovou stránku pomocí automaticky vygenerovaného kódu.

Současně uživatelé aplikace vytvářejí databázi produktů, které mohou být dostupné široké veřejnosti.

3D APLIKACEmobil

3D aplikace jsou rozšířené zejména v zábavním průmyslu, nicméně velmi efektivně je lze využít také pro webové prezentace (konfigurátory zboží, interaktivní zobrazení Vašich výrobků, virtuální navigace v budovách, apod.).

Nabízíme tvorbu 3D aplikací a her nejen pro prostředí webového prohlížeče či Facebooku, ale i pro Windows a Android.

MOBILNÍ APLIKACE

Potřebujete vytvořit mobilní aplikaci na míru? Vyvíjíme mobilní aplikace pro zařízení s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.aplikace

Pečlivě zanalyzujeme Vaše požadavky, navrhneme optimální řešení, vytvoříme ho, důkladně otestujeme a pomůžeme s jeho následnou propagací.

Připravíme Vám mobilní aplikaci, která bude naplňovat Vaše očekávání a přinese požadovaný efekt.

WEBOVÉ APLIKACE

Při tvorbě webu nesmíte nikdy usnout na vavřínech. webOn-line prostředí se rychle mění a uživatelé očekávají pořád víc. Buďte výjimeční díky webové aplikaci naprogramované přímo pro Vaše potřeby. Výhodou je možnost používání v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Stačí přístup k internetu přes PC, tablet či telefon.

Nepoužívat Facebook znamená téměř to samé, jako nebýt na internetu. Vytvoříme Vám na míru vlastní, originální facebookovou aplikaci s libovolnou funkcionalitou. Vytvoříme nejrůznější soutěžní aplikace, hry na Facebook nebo interaktivní firemní prezentace ve formě katalogu.

Máte už na webu aplikaci a chtěli byste ji mít i na Facebooku? Převedeme Vám ji tam! Ať už jde o objednávkový formulář nebo hru.